close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více
 

Těžký život středoškoláka

22. března 2013 v 14:32 | Ronnie |  Diary
Musím říct, že toho mám asi tak metr nad hlavu...Tenhle týden byl vážně kritický, stačí zmínit čtvrteční školu do 5, kdy jsem měla 4 matiky, a celkem 5 písemek. Jsem K.O., nechce se mi nic, jenom ležet a koukat do stropu. Příští týden se sice jde do školy jen na 3 dny, ale my zvládneme tolik písemek
a zkoušení, že by to vystačilo na týden...
Abych se obhájila, proč si tu takhle stěžuju...Snažím se prostě přiblížit komukoliv, kdo to čte, proč jsem tak hrozně dlouho nic nepřidala (skoro týden). S velkou radostí ale můžu říct, že jsem stihla přečíst 2 knížky,
a to Dokonalý sen (který na přečtení čekal od začátku února) a Poslouchej (jehož datum vrácení do knihovny se začalo povážlivě blížit). Tudíž jsem na sebe vážně hrdá, že jsem stihla aspoň něco jiného, než učení, protože jsem kvůli němu bohužel nebyla ani na zumbě a bosu. Opravdu doufám, že se brzy dostanu zase k tomu, abych napsala nějaký článek, protože mě pořád čeká recenze na Zelenou jako smaragd, a také samozřejmě nechci, aby to tu odumřelo:)

A na co se můžete těšit zhruba o Velikonočních prázdninách? Rozhodně na minirecenze nebo aspoň zhodnocení nově přečtených knížek, které tu ještě nemám, a hlavně na anglickou videorecenzi jakožto můj příspěvek do English challenge!:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 džejn)) džejn)) | 27. března 2013 v 18:40 | Reagovat

udělej nám videorecenzičku , to bude opravdu líbezné :))))))))))))))))

2 Bastera Bastera | Web | 27. března 2013 v 23:30 | Reagovat

Naprosto Ti rozumím! Škola je někdy vážně děs... Chtěla bych se zeptat, ta anglická knížka je úplně jedno jaká to bude? :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama