Lovkyně snů: Osudové rozhodnutí

4. února 2013 v 21:33 | Ronnie
Osudové rozhodnutí (Lovkyně snů, #3)Jako první únorovou knihu jsem přečetla poslední díl Lovkyně snů. Moc jsem se na něj těšila, protože oba předchozí díly se mi líbily, ač ten druhý méně než první. Bohužel ale musím říct, že mě tento díl dost zklamal.
Janie se potýká s těžkým dilematem - má žít dál svůj vcelku normální život, potýkat se každý den se sny lidí, a čekat tedy na ochrnutí a oslepnutí? Nebo se má vzdát lidí, včetně milovaného Cabela, a žít v izolaci, ale se zrakem? Do toho najednou vstoupí někdo, koho Janie nikdy nečekala - její otec, v bezvědomí umírající v nemocnici. Jaká tajemství tento cizinec skrývá? A jak se Janie nakonec rozhodne?
Celá kniha je pochmurná a depresivní a moc dobře se mi nečetla. Navíc v ní není ani trocha nějaké akce jako v předchozích dílech, takže je člověk vystaven od začátku do konce akorát depresivním myšlenkám hlavní hrdinky a neméně pochmurným snům, do kterých se propadá. Navíc, pokud je člověk stejně jako já extrovert, nejradši by Janie nakopal zadek a rovnou jí sdělil, že je lepší oslepnout, než žít sama. Tak co celou knihu sakra řeší? Nicméně, Osudové rozhodnutí nikoho neurazí, ale ani úplně nenadchne. Dávám 3 hvězdičky, protože jsem opravdu zklamaná.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama